| SugarStar a întrebat:

Ce parere aveti despre numarul 3? Funda.
http://www.google.ro/......tp?/imgres microsoft:ro:IE-SearchBox%26rlz%3D1I7GGLL_en%26biw%3D113 6%26bih%3D578%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=297 &ei=-7oLTZy4E8jtsgbN2oHUDA&oei=WboLTeOZLY-s8QOV94HTDQ&es q=4&page=6&ndsp=18&ved=1t:429, r:3, s:94&tx=86&ty=44

Răspuns Câştigător
| Anonima_5812 a răspuns:

Super:X:Xcel mai tare fes:X:X
daca poti, cumparati-l!

15 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Numarul 3 imi place mult chiar acum m-am interesat de unde as pute sa il i-au e cadoul da craciun mersi pentu idee, mersi, mersi☻

| NoNameYou a răspuns:

Este super faina are si prietena mea una big grin

| Candyx a răspuns:

E cool! Am sh eoo! Poti sa ti. l pui sh intr. o parte nu numai pe spate!

| Ruxiii a răspuns:

E destul de fashion.Depinde cum il asortezi.
Culorile tari se poarta.

| M00tssuuLLee a răspuns:

`x.Foarte tare am si euulove struck

| RALce a răspuns:

Wooow! E cea mai bestiala din toate de acolo! Din aia mi-am luat si eu numai ca e pe roz:X:X:XAdor genu' asta de "fesuri":X:X:X

| byencutza95 a răspuns:

E super. si culoarea e foarte frumoasa happy

| freakypoppy a răspuns:

Foarte misto:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este super cool, mai intai de toate este mov, ador movul big grin si dupa aia ador modelul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| timioros a răspuns:

Soperr

| lolam a răspuns:

Ador caciulile de genul asta am vazut intr-un serial si m`am indr de ele da pori sa-ti iei in mai multe culori zic eu happy

| angel3 a răspuns:

Este pur si simplu superbX:X:X imi place muult mult. mi.ai dat o idee ce sa-mi cumpar :* mersi

| MirUnIKa_1406 a răspuns:

Este bestial:X:X
Am vazut dar nu m-a interesat pe atuncisad

| AdinaLove_5537 a răspuns:

Imi place la nebunie. Daca si tie iti place poti sa o cumperi. Daca ai posibilitate. Eu am una:-s De culoare neagra :-s
Succes cu Bani si cu shoppingul onlinelaughing
big hug