| Florena26 a întrebat:

Ce părere aveți despre rujurile mate Maybelline Ink? Aș dori să-mi cumpăr în nuanța Dramer ca să o folosesc la școală,nu aș vrea să fie foarte stridentă,dar nici prea palidă.Sau să-mi iau de la Giordani cele noi apărute Icon Elixir în nuanța Praline Nude? Aș dori să reziste, să nu se transfere și să nu se adune.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine iti iei Maybelline. Eu am 3 nuante si imi plac foarte mult. Rezista foarte bine, si cand ma demachiez frec putin cu demachiant sa le dau jos. Nu se stang absolut deloc si nici nu simti ca-ti crapa buzele de uscate, sunt foarte pigmentate si au si un aplicator genial, mie nici nu-mi mai trebuie creion de buze, reusesc sa fac conturul direct cu pensula. Sunt super multumita de ele, ti le recomand. Nu recomand Oriflame never ever, mai ales la rujuri unde sunt scumpe si proaste.