| Ella_8520 a întrebat:

Ce parere aveti despre rujurile roz mate?love struck

Răspuns Câştigător
| adorciocolata a răspuns:

Imi plac mai mult glossurile roz deschis sau roz normal (adica nici prea strident si nici prea insesizibil). Cat despre rujuri, iti recomand cele naturale, pale pentru un machiaj de zi sau daca ai pus accentul pe ochi (fard de pleoape, creion, rimel). Nu te da cu ruj rosu si cu creion de buze prea strident deoarece vei parea vulgara. Nici rozul mat nu e chiar pe gustul meu. Nu iti recomand sa te dai cu ruj roz mat prea mult. Si este mai indicat sa aplici rujul cu o pensula speciala, daca vrei sa ai un machiaj precis al buzelor. Sper ca te-am ajutat!

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă este o culoare de roz cald, pal este ok!
Pa, pa.

| adorciocolata a răspuns:

Insesizabil*

Răspuns utilizator avertizat
| Rockart a răspuns:

Îmi par cam de piţipoance.

| FunnyMoment a răspuns:

Mie persoanal imi plac rujurile roz pal: http://www.google.ro/......tp?/imgres
Si nuantele gen piersica, insa gusturile nu se discuta:D

| crmr a răspuns:

Par prea PITZI

| qwerty101010 a răspuns:

Depinde ce nuanta de roz...In general sunt frumoase dar nu toata lumea are aceeasi parere despre... Funda? :*

| SexyFrumushika a răspuns:

Da eu una ador rozul pe buze in orice fel al ei:fie ca e ruj mat,ce confera buzelor un aspect uniform si in plus hidrateaza,fie ca e un gloss starlucitor! sfat:dupa ce dai cu ruj mat, pune un strat subtire de gloss de aceiasi culoare, asa oferi volum buzelor!

| Pysko13 a răspuns:

Sunt foarte dragutselove struck si nu ar trebui sa te intereseze ce spun altii daca porti ruj roz pentru ca multi spun ca daca porti ruj roz gata esti pitzisad. nu trebuie sa fi pitzi ca sa porti rozhappy

| Wolfszeitt a răspuns:

Nu îmi plac, deloc. Arată ca şi cum ţi-ai fi băgat buzele în fardul de pleoape.

| Mylifeispink a răspuns:

Mie imi plac foarte mult love struck mai ales cele putin mai deschise la culoare.