| allexandra05 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un contur de buze maybelline color sensational lip liner nuanta 10 clear. aveti idee daca se gaseste si in Romania, si la ce pret?

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Cred ca poti gasi in brosurile Avon\Lady's sau la magazinele cu produse gen farduri si accesorii.

| Liliana1981 a răspuns:

Uite aici un site unde l-ai putea gasi http://www.makeuponline.ro/creioane-de-buze/.

| Hilde a răspuns:

Hello! Acest produs il gasesti la pret promitional in drogheriile DM din oras.