| Marius_Ciuciumis_1992 a întrebat:

Ce părere aveți despre site-ul de îmbrăcăminte Sizeer au haine originale? Am văzut că prețurile sunt asemănătoare cu alte site-uri dar au anumite haine pe care nu le găsesc spre exemplu pe AboutYou sau pe Footshop de asta vreau sa comand de aici

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt originale!

Iata ce spun chiar ei:
"...De ani de zile ne ocupăm cu selectarea celor mai buni sneakerși și celor mai moderne outfit-uri streetwear, pe care apoi le distribuim rețelei de magazine în peste 160 de locații din Europa. Alegem doar produse originale. În colaborare cu branduri precum adidas, Nike, Puma, Reebok, New Balance, Vans sau Timberland am creat o gamă multibrand, pentru care „C-I-T-Y" sunt cele mai importante litere din alfabet..."

sursa:
https://sizeer.ro/despre-firma/informatii-despre-sizeer

5 răspunsuri:
| vulturulplesuv009 a răspuns:

Sizeer este un magazin legit, sunt originale, am și eu unele chestii de acolo, stai liniștit sunt originale

| morfeo a răspuns:

Daca iti iei din magazin e totul ok, ba da livrarea online e muci. Am comandat un tricou alb new era si niste adidasi superstar. Tricoul avea o pata galbena pe spate si cutia era rupta pe jumatate. In acceasi zi le-am dus in magazin pentru retur.

| Bostan_Maria_1997 a răspuns (pentru morfeo):

Si in cat timp ti ai primit banii înapoi? Sau daca i-ai mai primit.

| morfeo a răspuns (pentru Bostan_Maria_1997):

In aproximativ 40 de zile, pe card. Cel mai lung retur

| Diana4you97 a răspuns:

Salutare, mai multe informații găsești pe https://parerimagazin.ro/pareri/sizeer-ro/, este un magazin serios.