| almaz a întrebat:

Ce părere aveti despre magazilene de haine second hand? Se găsesc acolo haine originale marca Puma, Nike, adidas, s.m.d. originale? Cum sunt prețurile?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt fake urii dar de proasta calitate, anii de zile mam pacalit cu ele creazand ca e mai ieftin, cumpara nou ca merita

| almaz explică (pentru RAY):

Pai acolo nu sunt hainele noi doar, sunt aduce din afara, purtate, spalte si vandute, de ce ar fi fake-uri?

| RAY a răspuns (pentru almaz):

In piata man sunt fake urii nu sunt la mana a doua, la mana a doua nu gasesti de firma

| EmiTeo a răspuns:

Salut, sunt cateva magazine online care ofera si haine second hand, cum este acesta http://www.mydressing.ro poti verifica si preturile!