| ღdeeღ a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul: Samsung S3350 Chic White? Isi merita banii?

Răspuns Câştigător
| BuBu005 a răspuns:

Hey! Samsung s3350 chic white are o colega si pot sa spun ca este foarte multumita de el.Il are de aproape un ani si nu a avut probleme cu el.are destule aplicatii.are mp3, wav sonerii, garantie 2 ani.eu te'as sfatui sa il cumperi si nu ai sa regretiwinkingmultumesc!

3 răspunsuri:
| TraSneL a răspuns:

Mai pui 1 mil peste si iti iei LG optimus one P500 la mana a 2-a

| MyMyutza a răspuns:

Este un telefon destul de dragut.Are tastatura QWERTY, Wi-Fi, Bluetooth si multe altele. Daca ai posibilitatea sa il iei si iti place, fa-o!

| AnnaMariaKitty a răspuns:

Eu cred ca da, il are o colega si e multumita de el.