| BlooQKazoo a întrebat:

Ce sa aleg dintre Samsung Galaxy W (si am nevoie de o motivatie) sau Orange Nivo(motivatie)? Va rog raspundeti urgent, tata trebuie sa mi-l cumpere maine! FUNDAAA!

3 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

IPhone 5.

| Danzell a răspuns:

Samsung Galaxy W
- bateria are capacitate mai mare
- procesor mai puternic
- memoria Ram mai mare,

Este mai usor sa gasesti solutii (gen sa il deblochezi din retea) si aplicatii compatibile pentru Samsung

Orange nivo nici macar nu stiu de cine e produs (cu siguranta nu de Orange)

| Gameru a răspuns:

Orange nivo este mai bun pentru ca are mai multi rami procesoru mai mare si androidu mai bun(1gb rami 1Ghs procesor, si android 4.1.2 Jelly Bean)