| viatadecacatt a întrebat:

Ce site-uri cu haine online stiti? In afara de Starshineshappy. Ms

Răspuns Câştigător
17 răspunsuri:
| Andreea_8014 a răspuns:

Www.otto.ro
e superb :x
sau bestial.ro
:d
(nu sunt numai de haine)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.miniprix.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.zara.com
www.mango.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna intra pe sit-ul asta Kutermann.ro si sa te uiti bine ca sunt preturi mici pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://magazin-online.blogspot.com :)

| HaineDeVis a răspuns:

Buna, uite un site de haine ce sigur o sa gasesti pentru tine un produs frumos! www.hainedevis.ro Multumim si te asteptam!

| Puppy_4301 a răspuns:

Buna! Uite un site unde eu am gasit niste haine foarte dragute si de calitate: http://magazin-acasa.blogspot.com/
Proprietara este dispusa sa-ti dea absolut orice informatie despre produs si orice fel de masura ai nevoie.