| anonim_4396 a întrebat:

Ce site-uri de electronice care livreaza prin posta stiti? atentie prin posta, nu prin curier.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Prin curier livreaza majoritatea ca, sa nu zic toate

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Cam nicio firma cu rulaj mare nu livreaza prin posta mai ales chestii fragile precum aparatura electronica. Daca stai la tara sau intr-un oras mic unde nu livreaza firma de curierat cu care au ei contract poti plati km suplimentari la curier sau iei marfa din orasul cel mai apropiat unde livreaza curierul respectiv. Iti faci socotelile care e varianta cea mai avantajoasa.
Sunt firme care au contracte cu curieri care livreaza oriunde in tara fara cost suplimentar, cauti produsul care il vrei in mai multe locuri si alegi varianta cea mai convenabila pentru tine.