| pytzy a întrebat:

Ce spuneti de acesti adidasi? sunt ieftini... dar buni nu? http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php? cid=28996

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Nu e chiar asa cu made in china, pot fi originali pentru ca toti se fac ori in China, ori in Vietnam, Indonesia, etc, mana de lucru ieftina, eu orice adidasi am avut : adidas, nike, asics, puma, toti au fost originali si made in "una din tarile mentionate mai sus"! sunt originali, zic eu, daca iti plac si iti convin banii, poti sa-i achizitionezi! bafta! (nu ai sa gasesti made in Germany, USA, poate doar tricouri happy )

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Sa stii ca nu mi se par ieftini, dar in comparatie cu alte preturi, mult mai ridicate, sunt in regula. Daca ar fi sa-mi iau o pereche de papuci de acolo, cred ca as merge pe cei adidas (cromatica neagra-199, 99 Ron; chiar sub manusi). Sunt papuici de firma, dar asta nu inseamna ca toti sunt de calitate, sau produse de firmele mentionate pe ei. O parte din ei sunt facuti de catre chinezi (pe vapor), sunt copii fidele. De fiecare data cand cumperi ceva de uiti sub limba papucului. Daca scrie "Made in China" poti sa-i lasi deoparte. Nu sunt ok... Oricum, poti apela la cineva care face diferenta dintre piele si musama. Asta in cazul in care nu ai cunostinte in acest domeniu. Verifica si talpa, sa fie elastica. Daca e plastica, sunt sigur ca o sa ai probleme la deplasare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tinyurl.com/2dq39eb

| sandu09 a răspuns:

Gasesti si made in Germany sau USA :) Nu mai vorbiti daca nu stiti, in Indonesia nu sunt chiar atat de ieftine :) http://nike-vs-adidas.blogspot.com/......eague.html
http://www.dunia-sports.com/index.php?act=viewProd&productId=11