| Elly213 a întrebat:

Ce spuneti? Merita banii?
http://www.crownfashion.ro/cumpara/cercei-moustache-4374 236

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce simpatici sunt! Merită banii, nimic nu mai este ieftin.
Pa, pa.

| Xtadelo a răspuns:

Nu sunt prea scumpihee hee, dar nici nu sunt spectaculosi

| LolaLollita a răspuns:

Nu. Sunt foarte dragalasi, dar nu de 18 ron.

| Kasia a răspuns:

Nu sunt scumpi.merita mai ales ca accesoriile mustata sunt foarte la moda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Avand in vedere ca in ziua de azi, nimic nu mai este ieftin, eu zic ca merita banii, mai eles ca este si un pret destul de accesibil dupa parerea mea.
In plus, sunt foarte draguti, sincer, dupa mine si eu mi i-as lua.
Te pup, Sarbatori fericite!

| CannbalCorpse a răspuns:

Singer sunt draguti.Dar eu iti recomand alte site-uri in care sunt tot aceeasi si sunt mai ieftini http://gilded-feathers.blogspot.ro/2012/06/cercei-mustata-pret-15-lei.html
http://www.magazinbijuteriiieftine.ro/......12006.html pe site-ul asta costa doar 9 lei
Nu are rost sa dai multi bani cand poti gasi mai ieftini. Sper ca te.am ajutat

| Ramona000 a răspuns:

Mda... sunt draguti eu zic ca ar putea da ceva in plus la ei poate un cadou mai mic sau ar putea sa-l mai ieftineasca putinhappy in rest sunt ok imi plac

| deeadeea111 a răspuns:

Nu prea, mi se pare cam mare pretul

| IonelaaaS a răspuns:

Mnu prea.10 lei ar fi acceptabil

| AlleAlllexandra a răspuns:

Daaa. Isi merita bani. Sunt superbi! Cumpara-i. Fundita? te rog.

| GrumpyGirl a răspuns:

5 lei ar merita

| OtakuHere a răspuns:

Nu sunt cine stie ce..nu prea merita

| kity99 a răspuns:

Sunt draguti dar la pretul de 18 lei puteau sa fie si mai frumosi! eu zic mai bine sai lasi poate gasesti cv mult mai ieftin si mai frumos!