| Glooring a întrebat:

Ce telefon mi-ati sugera sa imi cumpar care sa coste in jur de 5 milioane?

12 răspunsuri:
| fabyy1998 a răspuns:

La 5 milioane nu te astepta sa fie cine stie ce, mai bine mai strange niste bani si ia HTC desire 820 sh e cam 8-9 milioane

| Eduard619 a răspuns:

Allview P5 Energy
Allview V2 Viper I
ASUS ZenFone C ZC451CG, Dual Sim
Wink Blaze
Allview P4
Allview P6 Life
Samsung Galaxy Trend 2 Lite
Lumia 550 ai aici o lista poti alege din ele eu as merge pe ZenFone si Samsungwinking

| JohnnyBi a răspuns:

5 milioane? vertu pink gold swarovski limited edition. iti iei vreo 20 si un bugatti. nu de alta, au trecut 11 ani de la modificarea legii de la ROL la RON

| Balanica12 a răspuns:

Allview p6 life si e bun sa stii.

| Teodorescu_Mihai_2001 a răspuns:

Nokia Lumia 520
Puncte forte:
-Se misca repede
-Este un telefon de "lucru" adica nu prea merge pe jocuri
-Mic usor de transportat
Puncte slabe:
-Cum am spus nu este un tel de jocuri
-Nu prea are aplicatii ca pe Android si iOS
-Nu exista youtube original. Te trimite pe site-ul lor.
Sper ca te-am ajutat ^_^

| serbanpetre a răspuns:

Nu ai mentionat daca doresti unul nou sau la mana a doua. In cazul in care te hotarasti sa iti achizitionezi unul la mana a doua ai mare grija ca vanzatorul sa iti trimita si cutia telefonului pe care sa fie acelasi IMEI ca si al telefonului. Altfel risti sa te trezesti cu surprize neplacute din partea politiei si sa trebuiasca sa dai telefonul propritarului fara sa iti mai primesti banii inapoi, asta daca a fost furat.

| Stoica_Paulica_1995 a răspuns:

Iti poti cumpara un Samsung galaxi poket 2

| Glooring explică (pentru CPAElites):

Nu am auzit de aceasta firma, dar pare super ok.

| CPAElites a răspuns (pentru Glooring):

Nu ai auzit deoarece dabia a intrat pe piata din Romaniawinking.
Sa stii ca Meizu au cel mai performant telefon din lume, se numeste Meizu Pro 5 si costa doar 2.500 lei...Este cel mai vandut telefon din China / Rusia / Spania etc.
Si nu e firma! e Companie!

| VibeTrix a răspuns:

Ia-ti Samsung Galaxy s3 mini