| xMoonlight a întrebat:

Cine imi spune niste telefoane mobile de buna calitate (prefer touchscreen) si sa coste pana la 5 milioane? Va rog frumos, pentru ca vreau sa imi cumpar telefon si nu stiu cam ce sa iua.Multumesc mult :*, cel mai bun are funda!

5 răspunsuri:
| amanda33 a răspuns:

Eu am corby si il iubesc. deci IA CORBY. punct

| hiigee a răspuns:

Lg gt 405 - 3 milioane cu abonament
LG kp500 - 4 mil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru fete eu zic ca se potriveste Samsung S3650 Corby Chic
http://www.emag.ro/......0ChicWhite

| razvan3333 a răspuns:

Un Samsung wave 5230-w star wifi este pana in 4 milioane si ee ff bun telefonul

| annemarie_5897 a răspuns:

Sa nu dea dumnezeu sa iti ei LG cookie worried.sau astea de la LG aparute noi. sunt niste porcarii de telefoane. eu il am de 1 an de abia a facut si nu imi mai merge touchu. oh go on. mai bine iti ei un tlf cu tastaura qwerty, nu unul cu touch. Samsung corby text e foarte dragut. sau mie una imi place mult Samsung b3313. nici unul nu consta prea mult. big hug