| anonim_4396 a întrebat:

Ce tip de epilator cu atenuator de durere imi recomandati? L-as putea gasi la un pret pana-n 250 ron? Parul in cat timp o sa creasca?

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Buna,
iti recomand acest epilator: http://bit.ly/epilator-fara-durere-rowenta

Epilare fara durere: combina o tehnologie care produce vibratii pentru a amorti duderea profunda din timpul smulgerii, cu un jet de aer care linisteste durerea superficiala atunci cand parul este tras.

Eficienta mare: 24 de pensete de mare precizie cu o tehnologie patentata sunt folosite pentru a indeparta chiar si cele mai scurte fire de la radacina + un cap pivotant care urmareste conturul corpului + tehnologie micro-contact care asigura contactul cu pielea 100% pentru a epila si cele mai scurte fire de par.

1 răspuns:
| ReusxD a răspuns:

Intr-o saptamana 2 saptamani ca ma sa ceva