| AddaXD a întrebat:

Ce webkinz ati cumpara voi (cel mai dragut)?

Răspuns Câştigător
| arn64 a răspuns:

Alege ce-ti place.

33 răspunsuri:
| YoCookieMonster a răspuns:

Eu cred ca cei mai draguti sunt catelusul tie dyed, leul signature, pisicuta siameza, pisica persana signature, pink pony, calul clydesdale, broasca testoasa daisy tortoise, catelusul jelly bean, pegasul auriu, caprioara signature, zebra, catelul golden american, catelul labradoodle signature, pomeranian signature, mazin' hamster hope, cimpanzeu signature, rainbow armadillo, dragonul de gheata, catelul golden retriever, catelusul chihuahua, panda alb cu mov, raton, veverita, panda rosu.

sper ca te-am ajutatbig grin

| aditzuca a răspuns:

Un pudel

| yodenymarya a răspuns:

O pisicuta :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schnauzer... e cel mai dulce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisicuta roz da eu am deja una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca as alege un koala si un panda am deja koala si e tare dragut.pentru a va cumpara webkinz intrati pe www.crazytoys.ro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Webkinz Romania a organizat un CONCURS!

ca PREMIU avem:
un SWEET TOOTH TIGER Webkinz!

aici te inscri in concurs:

http://webkinz.forumcreativ.ro/......t92-30.htm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un schnauzer si un velvety elephant amandoi sunt atat de draguti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu un webkinz si desigur ca as alege elefantul fiindca il am si imi place dar tu poti sa iti alegi ce vrei si ce iti place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un yorkie deoarece am pisica persana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege un webkinz signature ghepard, sunt atat de adorabili!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as cumpara un signature caine yorkie cu parul scurt, am un yorkie si e foarte dulce si s-ar potrivi, de asemenea am un iepuras, un husky, si un catel terrier alb, intr-adevar sunt cei mai dulci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi da-ti va rog un COD SECRET nefolosit.Va rog! E prea scump si nu imi permit dar e foarte frumos jocul. Orice animalut! VA ROG FOARTE FRUMOS! Am un un webkinz de proba, dar nu am un cod secret si nu iti da tot ce are webkins.(ex:unele paturi, aragaze, etc. sunt cu lacat deoarece nu am un cod secret)VA ROG FRUMOS!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smackdown esti un tampit DREU sa te ia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-as cumpara pe honey

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cutzuu ca e cel mai frumos dar am si o pisiy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smackdown! si eu sunt baiat si tot joc webkinz! hai sa revenim...eu as cumpara lil'kinz pasre chickadee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as cumpara un caine yorkie alb!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O vulpe polara sau asa ceva o pisica nu stiu eu am un caine

| Smackdown a răspuns:

Nu as juca porcaria aia de joc webkinz, dar eu sunt baiat, presupun ca esti fata...

| annammaryya a răspuns:

Eu vreau sa imi iau cat de repede posibil un pinktastic peacock

| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

| Bia_6294 a răspuns:

Eu am elefant. Dar as vrea Terrier

| 280Monica280 a răspuns:

Signature chipmunk

| L•o•L•L•y•P.o.o.p.s a răspuns:

Nu as juca jocu ala nici sa ma omoriwinking.

| selena_8538 a răspuns:

Oooo pai sunt multe animale o pisica, catel ooo un unicorn sau o vulpe polata