| oanaro a întrebat:

ChCaut site-uri unde pot gasi rochii de ocazie (pentru o nunta) cu spatele gol, in genul celor de la Atmosphere. Mersi!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EllaC2710 a răspuns:

Cauta pe www.toatemagazinele-online.ro si cu siguranta vei gasi acolo ceva pe placul tau. Cele de la Atmosphere le gasesti pe In puff.

| Frumusica69 a răspuns:

Buna! Iti recomand eu un site foarte bun in care vei gasi o gama foarte variata de rochii nunta 2024 la cele mai bune preturi si asa cum iti doresti tu cu spatele gol. Site-ul este https://iubescmoda.ro/modele-rochii-pentru-nunta-2024/. Mult succes si sper sa iti gasesti rochia de nunta ideala.