| anonim_4396 a întrebat:

Cine a comandat de pe http://www.miniprix.ro/? Preturile sunt destul de bune, dar cat mai consta in plus si taxele postale etc? Multumesc.:)

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Eu nu am comandat dar te-as sfatui sa nu iti iei lucruri online. Mai bine te duci intr-un magazin miniprix, deoarece eu cand am fost intr-un magazin de la miniprix am observat ca majoritatea hainelor sunt pentru femei mai plinute, si mature, nu pentru copii, sau adolescenti.

Si in plus nu cred ca vrei sa comanzi ceva fara sa stii calitatea materialului, daca o sa te simti bine in el, daca o sa-ti vina bine sau nu.

Eu iti dau urmatorul sfat : cumpara dintr-un magazin miniprix din orasul tau. Pe care il gasesti pe google. Este mult mai simplu si asa nu te alegi cu un produs nedorit dupa cumparare. happy

Dar din cate am inteles se taxeaza pe kg de la 1 leu la 4 lei, cam asa dar nu sunt sigura.

4 răspunsuri:
| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| Andutsaa a răspuns:

Nu am comandat, dar taxa este 12 leihappy!

Te-am pupat, pa-pa!:*>big grin

| NickoS a răspuns:

Mai bine cumperi cu altcineva (sau cu mai multe persoane) de peste 150 lei si transportul e gratuit(cf. reclamei verzi din stanga pagini).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am comandat de 3 ori pana acum si am fost foarte multumita, iti vine pachetul acasa iar taxa de curierat este de 12 lei!