| anonim_4396 a întrebat:

Cine a comandat de pe okazii? E serioasa treaba? Primesc produsele?

Răspuns Câştigător
| Hugg a răspuns:

Da. mie mi se pare foarte okei, eu am comandat telefon: Nokia C3, si nu am nici o problema cu el, este okei, poti comanda fara problemewinking funda?

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Am comandat si am primit exact ce am comandat, fara probleme.
Oricum, ca sa comanzi, trebuie sa-ti faci cont, iar avand cont, ai si posibilitatea de a verifica seriozitatea vanzatorului. In mare, cred ca, poate cu infime exceptii, chestia functioneaza bine.

| FlorinDiablo a răspuns:

Da de venit vin insa depinde de vanzator

| Alyceee a răspuns:

Am o colega care-si ia mereu unele chestii de pe Okazii si e f multumita. Iti dai seama, depinde de persoanele cu care intri in contact...sigur nu toti sunt seriosi happy.

| KawaiiBroccoli a răspuns:

De multe ori m-am gandit sa comand si eu ceva dar la fel ca tine, ma intrebam daca e vrajeala... thinking worried

| jwrules a răspuns:

Salut,eu am luat aprox.5 produse de pe okazii.ro(o haina,o minge,o pausa, niste tenesi si un telefon), si dupa parerea mea este ok dar ai grija pentru ca poti fii pacalita foarte usor.am o prietena de 14 ani care a luat teapa! a fost foarte suparata.eu cand am luat acele obiecte mi s-au parut ok si sunt in stare buna...deci ai grija la persoane si in modul i care iti vorbesc... oricum merita(asculta-ma ca am dreptate)dar depinde dee vazator si intotdeuna comandati numai ucruri noi(niciodata folosite)happy. succes! bafta! funda te roghappy

| TPU43424 a răspuns:

Frate, eu am comandat multe, si pana acum nu mi-am luat teapa cu nici un obiect, in primul rand trebuie sa te uiti la calificativele vanzatorului, sa vezi daca e de incredere!, Bafta!

| nykolasoneboys a răspuns:

Ba eu am comandat de pe okazii si le'am primit de fievare data