| felicz a întrebat:

Cine a comandat sau se ocupa cu aducerea produselor dupa ioffer.com?
Ce e cu site-ul asta? Poti avea incredere in produse? Sunt de calitate? Ajung la timp? Cu cat mai multe detalii cu atat mai binebig grin. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Dacă optezi pentru electrocasnice sau orice tip de aparatură îţi recomand eMAG, vei beneficia de cele mai mici preţuri şi de livrare gratuită.

| ytalyanu a răspuns:

Eu unul nu te sfatuiesc sa cumperi de acolo, nu imi inspira incredere