| alexx22 a întrebat:

Cine a cumparat deja produse de la magazinul online:www.bonprix.ro? Ce impresii v-ati facut despre calitatea produselor dar si despre serviciile oferite?(daca trimit greu coletele, daca returneaza banii clientilor nemultumiti, etc).

2 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

De ce nu intri putin pe kurtmann.ro? Am facut recent o comanda, mi-au expediat coletul a 2-a zi si am si [prins o reducere de 60%. Hainutele sunt de la zara, bershka, stradivarius si parca mai erau 2 firme, dar nu imi mai amintesc acum.

| glossygirl a răspuns:

Eu am cumparat de pe acest site si sunt foarte multumita, marimile se potrivesc si hainele sunt ff frumoase si de calitate.Insa,singurul inconvenient este ca livrarea dureaza in jur de 30 de zile. Dar merita!