| Terapeutul a întrebat:

Cine are Telefon "LG Cookie Fresh"? Ce puteti sa imi spuneti despre el? Sunteti multumiti? Cum este sunetul si cat tine bateria?
Atentie:doresc sa imi raspunda doar persoanele care detin acest telefon.

Răspuns Câştigător
| Sἶrenἶa a răspuns:

Te salutthappy. eu am. Da.is multsumita d el love struckx. sh bateria. tine ceva timp, dar depinde de cat stai uh p el. eoo una umblu foarte mult p el laughing) big grinD. eoo cred ca le are p toate love struckx.winking