| uncopil a întrebat:

Cine are un program de modification poze fff special k de astea mam saturat vreau unu ffff special cine ma juta si pe mine?

12 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Photo instrument

| sigmanet a răspuns:

Cel mai utilizat este Adobe Photoshop. Este profesional, dureaza ceva vreme pana sa-l inveti, dar ai sanse mult mai mari sa obtii ceea ce-ti doresti.

| ɮʟօռɖɖα a răspuns:

Photo-Instrument
PhotoShop
PhotoEditor
PhotoScape
PhotoBrush
Gimp
Picasa

Eu le folosesc pe toate blushing si sunt de folos... happy

| YLLL a răspuns:

Nu stiu un program ffff special... dar ti le zic pe care le stiu eulaughing
Photoscape
Photoshop
Photoshine
Photobrush
Gimp
Picasa
.

Bye.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gimp
Photoshop
PotoBrush
PhotoEditor
Photoscape

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cin are un program de modificat poze frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc gruia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a m

| mugurel021978 a răspuns:

Asa cum au spus si altii, chiar daca risc sa ma repet: Adobe Photoshop, cred ca mai mult nu ai nevoie, sau cine stie? Ne-ar ajuta sa stim de ce programe te-ai saturat si ce nu pot ele sa faca, asta pentru a vedea daca recomandarea e buna.

| blue29 a răspuns:

Gimp este un program foarte bun de creat si editat grafica si este si free. In plus gasest foarte usor multe tutoriale atat video cat si sub forma de text si cu imagini care te pot ajuta sa inveti foarte usor sa lucrezi in el.

| Legolas a răspuns:

Gimp sau Photoshop sau Paint.NET

| madamanu a răspuns:

Poti sa incerci ceva mai specializat, Adobe Photoshop CS2 / cs3 / cs4 - ai grija necesita timp pentru invatare dar sunt o gramada de tutoriale atat in engleza cat si in romana. Succes!