| ingerashsalbatik a întrebat:

Cine poate sa imi dea si mei niste linkuri de siteuri noi de jocuri dress up oficiale?

2 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Eu nu prea stiu desi ma joc foarte mult.am avut cateva in bara la favorite dar mi-am schimbat calcu si nu le mai stiu.singurul de care imi aduc aminte e i-dressup.esti draguta sa-mi zici si mie unelebig grin? te rog multhappy

| dydyrebels a răspuns:

Http://www.roiworld.com/fashion/dress-up-games/ aici este un site super, tot timpul sunt adaugate jocuri noi si toate sunt de dress up