| Ssussha a întrebat:

Cine poate sa imi spuna cat de serioasa este firma wish. com de haine&acesori. eu sunt in strainatate si as vrea sa comand de pe acest sait, mie cam team sa nu iau teapa in ceea ce priveste bani pe produse! help a mai comandat cineva astfel?

Răspuns Câştigător
| Letaata a răspuns:

Da eu am comandat multe lucruri de la ei.Sunt o firma foarte serioasa. Eu zic ca poti sa iei cu incredere orice de la ei. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Cosmyn_Ionitza_1996 a răspuns:

Da sunt o firma foarte serioasa. Si eu am comandat de la ei

| mayamaryamyng a răspuns:

Bună, Cum schimb adresa comenzii? Momentan este pentru Belgia, dar o vreau pentru România.Am plasat comanda de câteva zile