| Dlk_Ionela_1999 a întrebat:

Cine știe cât durează să vină o comandă de pe shein? Vă rog cine știe să îmi răspundă

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Fiind un site chinezesc, trebuie sa te astepti la intarzieri. Daca ai dat comanda deja trebuia sa ai data estimata cam cand ar trebui sa ajunga. Dupa cum observ pe site, Shein nu mai livreaza spre Romania https://eur.shein.com/Shipping-Info-a-280.html

| elisaaaaaaa a răspuns:

Cel mai des vine in 2 saptamani dar mi s-a intamplat sa vina si mai repede niciodata mai tarziu