| anonim_4396 a întrebat:

Buna. Cine stie cat dureaza sa ajunga o comanda de pe Shein si daca vine la posta sau acasa si trebuie sa platesc cu cardul neaparat?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dureaza ca sunt aglomerati curierii in perioada asta a sarbatorilor, tu ce vrei sa platesti cu card curierul? Sau comanda? Comanda ai putea sa o platesti cu card, dar curierul il platesti cu bani ca nu toti au cititor de carduri.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu cand ai facut comanda ti au dat un numar de Awb, urmareste comanda dupa numarul AWB, din ce tara ai comandat? Ca acum cu perioada aceasta si a sarbatorilor si a restrictiilor covid coletele ajung tîrziu la clienti.