| deealovatic a întrebat:

Cizmele UGG vor fi in continuare la moda in iarna 2011-2012?

Răspuns Câştigător
| Caisuta a răspuns:

Sa stii ca nu conteaza prea mult daca vor mai fii la moda. Dupa parerea mea sunt foarte utile si calduroase.Eu de 2 ani nu pot sa mai ma despart de ele si sincer nu imi pasa daca or sa mai fie la moda sau nu.happy

7 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Da, se mai poarta. eu vreau neaparat sa imi cumpar o pereche, mov, bej sau roz. aceste superbe cizme create de un geniu nu se vor demoda.

| karrry9999 a răspuns:

Da vor mar mai fi

| MoonLight a răspuns:

Unele sunt asa de urate ca ma intreb uneori de ce nu va luati cizme de cauciuc...ati iesii mai ieftin. Da sunt la moda atata timp ca iti plac tie.

| clausweet a răspuns:

Cizmele ugg au fost intotdeauna la moda si sunt in continuare si in 2011-2012 happy

| IuliaaandaaaIsbff a răspuns:

Pai

| IuliaaandaaaIsbff a răspuns:

Sunt la moda.Dar depinde si de ce culoare se poarta in sezonwinking

| Adelee a răspuns:

Da sunt la moda dar cu siguranta mai toate fetele le poseda.
Anul acesta se poarta cizme care au textura asemanatoare cu pielea de reptila.(in caz ca nu ai bani sa-ti cumperi unele chiar din piele naturala.)
Se mai poarta pantofi cu tocul gros gen Mary Poppins cu sosete tricotate, sau botinele de culori metalizate cu tocul cui.happy
Sper ca te-am ajutat.