| teodorika24 a întrebat:

Credeti ca ar trebui sa-mi iau acest laptop? Merita? Uitativa pe acest sait: http://www.koyos.ro/......0c009.html

Asi vrea un laptop cu multa memorie ca sa downloadez jocul RPB reload sau Gta 4 etc. Daca nu e destul de mare memoria dati-mi va rog un site cu un laptop cu pret bun cuprind intre 30 si 0 milioane dar sa aiba multa memorie ( gb). Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adrian1997 a răspuns:

Nu nu, i-ati un laptop cu placa video dedicata, ala te ajuta la jocuri, apoi ai destula memorie pe hdd uri acum sa ti downloadezi 100 de jocuri din alea, cel mai important e sa ti mearga binetongue

4 răspunsuri:
| Any_3777 a răspuns:

Da ia-til pentru ca e foarte bun si eu am si merge san andreas pe el super.

| killeru22 a răspuns:

Procesorul merge cam incet dar in rest bine.

| denisstancu a răspuns:

Da ia-ti-l dar ce pret ar pentru ca n-am vzt

| ady_1769 a răspuns:

Ie destul de bun iti recomand sa te uiti pe eMAG, acolo gasesti multe laptopuri la un pret superbig grin... fundita?