| andrada1593 a întrebat:

Cum castig monede hi5?

Răspuns Câştigător
| Izaaaaq a răspuns:

Trebuie sa le cumper. de ex prin msj sau ceva fundita?

11 răspunsuri:
| anonim1808 a răspuns:

Salut:* momentan nu sunt nici o chestie prin care sa castigi monede poate mai incolo!>big grin

| Andr3yCzz a răspuns:

Dupa cate stiu eu alea nu le castigi dacat prin jocuri sau...(asa cred) dar cel mai sigur monedele le cumperi cu cardul sau cu credit de pe telefon!
PayPal!

| Saya a răspuns:

Monedele nu se castiga ci se cumpara cu credithappy

| Maya_6425 a răspuns:

Monedele nu se castiga se cumpara cu bani (sper sa nu ma insel dar asa stiu )Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca se cumpara! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am in jur de 213 si nu am platit nimic. Intrii la contul tau si acolo tabul" cumpara monede sau castiga monede " dai clic pe " castiga monede ". Iti vor aparea optiunile happy fale pe acele care nu cer bani ( ex surveiurile ) si in 15 min primesti moedele. bafta si sper ca am fost de ajutor

| basexcu a răspuns:

pentru. monede unlimited da-i delete la cont...simplu si eficient.

| Catta a răspuns:

Trebuie sa le cumperi cu bani!winking

| Aenoenienanonim a răspuns:

Locul 1 la anumite jocuri...

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Trebuie sa platesti cu cardul.

| maadaa a răspuns:

Se cumpara. din cate stiu eu happy