| asdD a întrebat:

Cum pot pune ceva pe youtobe (am cont) plsssss ajutati-maaa

3 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Ai intrat pe youtube, unde ai bara pentru cautare, langa e "search", "browse" si la final "upload". Dai click pe upload si o sa-ti apara "Upload video" or "Record from webcam", dai click pe Upload Video.
Sus iti apare timpul, cat trebuie sa astepti pana ce va fi gata uploadat video-ul.
Completezi titlul;
Scrii descrierea;
Scrii niste cuvinte cheie pentru a putea fi gasit video-ul tau ex.( numele video-ului, numele contului tau, official version samd );
Selectezi categoria;
La privacy lasi prima bulina selectata;
Si la final, dai click pe "Save changes".

Te uiti sus, si cand ti-a scris "Your file has been uploaded", e gata, video-ul tau a fost adaugat.

Bafta!happy

| dulcik a răspuns:

Intra in contul tau de pe youtube si da click pe Upload

| AcI a răspuns:

Te loghezi pe contul tau si trebuie sa scrie undeva "upload" dai clic pe acel buton si iti pui videoclipu pe site...