| BigLike a întrebat:

Cum pot sa vand public un produs pe net ca sa il vand peste tot in lume? Vreau sa imi vand produsele insa vreau ca ele sa poata fi cumparate/vizualizate de toata lumea nu doar de o anumita regiune/tara peste tot pe pamant. Mersi funda

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti s-a mai raspuns de vreo 5 ori la intrebarea asta. Nu s-a mai inventat nimic nou

| DaniTDCI a răspuns:

Nu exista, nu ai cum, doar daca ai gasi o platforma asemanatoare cu Aliexpress, dar si daca ai gasi si ai avea clienti din alte colturi ale lumii iti va fi greu sa te intelegi cu ei, cu costul transportului si cel mai stresant, cu adresa de livrare, iti recomand sa folosesti olx, e pe intreaga Romanie

| Violleta2022 a răspuns:

Ebay ar fi optiunea cea mai buna!

| PainTech a răspuns:

Poti incerca pe Amazon, ebay. Daca ai ceva inventie revolutionara pune in considerare kickstarter.