| anonim_4396 a întrebat:

De unde este mai bine sa comand un anumit produs, de pe www.emag.ro sau de pe www.koyos.ro? probabil veti spune ca de pe eMAG pentru ca livreaza gratuit in orice regiune din tara, dar in ceea ce priveste site-ul koyos, care presupune o taxa de livrare, produsele sunt mai ieftine si astfel se compenseaza. Aici ma refer si la calitatea lor, din toate punctele de vedere. Funda pentru cine ma lamureste cu o parere buna...

Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

Eu cred ca de la emag.Am cumparat foarte multe produse de la ei, sunt firma serioasa, produsele se pot returna daca ceva nu corespunde.Nu te uita doar la pret pentru ca risti sa pierzi.Cat despre site-ul respectiv...ma abtin pentru ca nu am cumparat de la ei dar ca si parere nici nu m-as risca.

1 răspuns:
| eug a răspuns:

Eu am mai luat de la koyos si sunt ok. si ei au transport gratuit in toata tara pentru unele produse, au un marcaj special ("k" mi se pare)... deci daca pici pe unul dintre produsele alea, il iei si ieftin si transportat gratuit... bafta