| Borz_Miruna_1980 a întrebat:

Cum se numesc barele alea adica suporturile pe care se pun hainele in magazine,se agata cu umerase, si de unde se pot cumpara acele ``cuiere`` (nu stiu cum se numesc).DAU COROANA

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dragă, funda o dai, coroana se dă la mort, de ce mereu face ti aceeasi gafă? si tu si incă cîtiva, chiar nu stii sau zici asa la misto, ne crezi idioti sau cum? funda ce este asa de greu. referitor la intrebarea ta, nu stiu cum se numesc barele alea, dar ti le poate face cineva care se pricepe, un zugrav un instalator, i ti sudează două bare de aluminiu, si gata ai loc in debara sa ti pui hainele in cuier, paltoane geci ca, c am astea tii in debara pe umeras, doar nu pui bluze si chiloti.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se numesc suport pentru umerase. Si, chiar asa! Cum dai coroana? Sa vad!

| Borz_Miruna_1980 explică:

Nu va dau coroana:p