| anonim_4396 a întrebat:

Cumperi pretul sau produsul?

14 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Dacă sunt mulţumită de produsul respectiv îl cumpăr indiferent de preţ, nu-s de acord să fac experimente pe banii mei...

| Razvan a răspuns:

Pretul.Mereuwinking

| Deea a răspuns:

Produsul... dar si daca este foarte scump ma lipsesc de el.pe criza asta happy

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Mai nou se cumpara marca produsului

| madycoco a răspuns:

Cateodata pretul, cateodata produsul.

| GiuliaTamas a răspuns:

Depinde laughing

| ILoveSKRILLEX a răspuns:

Aman doua`l-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna Criticul@,
Pai, produsul deoarece poate produsul este bun si mai ieftin, niciodata nu cred ca m-am uitat la produsele cu pret mai mare, nu mi se par mai de calitate.
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma refeream la...
Daca vezi intr-o parte un produs ca costa 10 lei si intr-o parte acelasi produs la 8 lei...pe care il cumperi?
Eu cred ca de multe ori cumparam pretul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Lora-mersul pe jos face piciorul frumoslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpar ce-mi trebuie, nu dau bani pe nimic daca nu mi-e necesar.

| PastilutzaColorata a răspuns:

Mai nou pe oameni i intereseaza marca da dupa ce se strica si dai ogramada de bani... mai comenteaza oameni pe vanzatori {-( fac riduri

| misiik a răspuns:

Cand ai nevoie de un produs il cumperi, iar pretul indica valoare acelui produs sau cumperi un produs in care ambalajul poate fi mai scump ca produsul in sine.

| allesendethier a răspuns:

Produsul!