| jokerul2001 a întrebat:

Daca am comandat ceva din Bucuresti prin Fan Courier in cat timp aproximativ ajunge in Maramures?

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Odata ce a trimis pachetul in 1-2 zile lucratoare de obicei este timpul la fancurier. In caz ca sunt multe comenzi, pot ajunge si in 3 zile lucratoare.
Depinde cand a fost predat curierului si cand a plecat spre tine.
Eu de exemplu am trimis ceva la 200 de km distanta. Dimineata am predat coletul, a doua zi persoana respectiva l-a primit.