| alexalx1234 a întrebat:

Daca am comandat de pe Joom o boxa portabila si aceasta are butonul de pornire defect, pot primi banii înapoi fara sa o inapoiez?

3 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

In niciun caz. Trebuie sa inapoiezi produsul ca sa se poata constata defectiunea și abia apoi iti poti primi banii inapoi

| Anee1667 a răspuns:

Nu, nu iti poti primi banii inapoi in moful acesta

| ynexistenta a răspuns:

Cu siguranta nu primesti banii inapoi, daca ai comfirmat pe site ca ai primit-o.banii inapoi ii primeai daca asteptai timpul ala de 75 de zile si atunci anuntai ca nu ai primit-o dar asta ar fi inselatorie si n-ar fi prea bine(dar nici cu boxa stricata nu e bine)in concluzie chiar daca le arati ca a ajuns stricata, nu primesti banii inapoi, ei au trimis-o buna, s-a defectat pe drum.