| acsva a întrebat:

Daca am pus o comanda pe eMAG si nu mai apare pe site optiunea de "anulare comanda" cum o comand? Cum pot refuza coletul?

3 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Poti suna, iti zici numele, numarul comenzii si zici ca vrei sa anulezi.AI dreptul asta.Sau trimiti un mail.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Suna la ei si vezi cum poti anula

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai dreptul sa renunti la comanda oricand (legal in 15 zile, dupa ei in 30 zile). Poti sa nici nu o ridici de la curier. Le spui celor de la curier sa il trimita inapoi (O sa-ti dea ei un numar de telefon. In ziua in care primesti coletul primesti si un mesaj).