| anonim_4396 a întrebat:

Daca vreau sa imi primesc coletul la un easybox, comanda trebuie sa fie neaparat de pe Emag? Nu il pot primi asa si cand imi comand de pe alte site-uri?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Avand in vedere ca easybox sunt ale emagului logic ca doar cand comanzi de la ei primesti acolo

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Din cate stiu, doar de la comenzile prin Emag se poate primi intr-un easybox.

Dar oricum, atunci cand pui comanda online, mai mult ca sigur o sa apara pe site-ul respectiv ce modalitati de livrare au. Daca nu o sa fie vreun easybox acolo (si nu cred ca o sa fie), inseamna ca... nu se poate big grin