| Marcela46 a întrebat:

Daca comand o pizza platesc transportul?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Platesti doar pizza. Ca cei de la firma au strecurat cativa lei in plus la pretul ei pentru a acoperi si benzina, atunci e alta treaba.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate da, poate nu

nu prea putem citi in globul de cristal de unde comanzi tu si care sunt politicile lor

| BigBlueEyes01 a răspuns:

Probabil ca da. Daca stai la 300 de km distanta de pizzerie sigur o sa iti ia banii si pe benzina dar asta e cu foamea nu te pui laughing

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu e neaparat, depinde de pizzerie happy si oferte ex: 2+1 gratis si transport gratuit la Gemelli happy

| RareşTPUro a răspuns:

In general nu. Daca stai in acelasi oras cu cei de la care ai comandat pizza, nu vei plati. Dar rare ori la unele pizzeri cer si pentru transport.

| Marcela46 explică (pentru justanotheruser99):

In Vaslui nu este Gemelli

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Marcela46):

Ghinion... sad