| Gabbyyy a întrebat:

Daca comand un produs de pe net ....cat ma ajunge livrarea prin posta? E o husa de telefon si nu are niciun pret de livrare precizat.http://vtamobile.ro/......-Asha.html
Asta este site-ul... funda

Răspuns Câştigător
| Teo4ro a răspuns:

Livrarea produselor comandate prin serviciul oferit de Posta Romana coletarie normala pretul fiind de 11 lei (aproximativ 2-4 zile lucratoare) sau serviciul Prioripost la pretul de 16 lei (aproximativ 1-2 zile lucratoare cu livrare la adresa).
Produsele se vand numai cu Factura sau Bon Fiscal. Scria la termeni si conditii...