| RazvyBoss98 a întrebat:

Daca imi decodez PSP-ul pot sa-mi downloadez internet-ul si sa il pun pe PSP? Raspunde-ti plzzzz si rapid!

Răspuns Câştigător
| Simph a răspuns:

Daca ti-l modezi poti sa te joci jocuri downloada-te de pe internet. Jocurile trebuiesc sa fie. ISO sau. CSO compresat (adica il face mai mic in Giga sau Mega).
Si aaa...
Orice PSP are internet incorporat, iti trebuie o sursa de Wireless.

3 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Oare cati ani ai de pui asemenea intrebari?

tu de cand sti ca internetul se downloadeaza?
te sfatuiesc sa nu iifaci nimic psp-ului daca te uiti putin la ce intrebare ai pus...

| Herr a răspuns:

Te-am spus, internetul este pe psp, doar ca trebuie sa ai wireless, Wirelessul este un aparat pentru laptopuri, de unde ele isi i-au internet, asa si pe psp.Si daca vrei sa iti modezi psp-ul, da-mi un mesaj pe privat, de ajut cu mare placere.

| Ramona_2647 a răspuns:

Nu poti