| Marselin1 a întrebat:

Dacă nu am card pot sa comand pe Ali Express si sa plătesc după ce imi ajunge comanda?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Pe nici un site international, nu se poate platii cu marfa la livrare.
Nici un furnizor nu risca sa piarda marfa sau sa nu fie ridicata, sa piarda atat amar de bani.
Aste sunte regulile internationale, platesti cu cardul, cand ai facut comanda. Comanda se pregateste si dupa ce banii tai le-au intart in cont, abia atunci pleaca marfa spre tine.

Nu ai cont bancar si card, iti poti face in 10 minute, la orice banca din orasul tau!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

| cristimihailov a răspuns:

Tu poti sa vrei, dar daca ai fii chinezul din partea cealalta a lumii... ai trimite ceva cu plata la livrare cand tot globul cumpara de la tine?