| DUTA12 a întrebat:

Hei! Am dat comanda AVON prin livrare express, când ajunge trebuie sa plătesc toată comanda sau doar transportul?
Va rog e urgent!
Funda

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde ce ai bifat tu cand ai expediat comanda, daca tu ai bifat casuța plata la livrare, atunci plătesti curierului de regulă vin cei de la fan curier, daca ai bifat cu plata la termen, atunci nu plătesti niciun leu curierului plătesti la firmă la 2 saptamîni sau o lună nu stiu care este termenul exact.

| DUTA12 explică (pentru CristiDinBucuresti):

O fata nu vrea sa îmi de-a bani, ce as putea sa fac și nici eu un am de unde sa pun

1 răspuns: