| Anonimboy111 a întrebat:

Daca returnez un articol de la zalando, pot cere in schimbul acesteia o alta marime?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ne intreba pe noi. Intreaba-i pe ei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci retur, iti da banii si cumperi pe urma ce vrei

| J0B0MAT a răspuns:

Trebuie să te uiți pe site daca acceptă schimburi sau suni la ei.
Sunt multe magazine care acceptă schimburi, trebuie văzut pe site la fiecare.

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu ca ei nu fac schimburi. Singurul magazin fashion din tara care am vazut sa faca schimburi e depurtat.ro. si alea din strainatate nici atat nu o sa faca asta
Procedeul e sa returnezi produsul, ei il verifica si apoi iti sunt livrati banii inapoi in cont