| simonafrumoasa a întrebat:

Dati-mi un site cu rochii de mireasa. in stilu ala gen printesa va rog.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tocmai.ro/anunturi/hunedoara.html De aicia alegi dar ai grija cu categoriile trebuie sa gasesti!

| kscorpio a răspuns:

Www.calinevents.com
www.cesepoarta.ro/rochii-de-mireasa/rochie-de-mireasa-printesa
Primul e mai bun. De aici si-a comandat o colega de-a mea rochia de mireasa si tortul si buchetul. Cand il deschizi ai sus pe categorii. Rochii, accesorii, etc.
mirese.kudika.ro

| GatitulMiresei a răspuns:

Www.gatitul-miresei.ro
Căutare foarte uşoară. Îţi poţi găsi rochia de mireasă din câteva clicuri! Încearcă!

| alinanitu a răspuns:

Eu aici am gasit modele de rochii de mireasa tip printesa http://mireasa-perfecta.ro/rochii-de-mireasa/rochii-de-mireasa-printesa/