| Vieru_Raluca_1997 a întrebat:

DAU FUNDA! Am comandat de pe Aliexpress o pereche de vans ieri.Primesc mesajele despre pachet pe aplicatie sau pe mail? Si cam in cat timp ar trebui să ajungă?

4 răspunsuri:
| maxim789 a răspuns:

Tu cand ai comadat produsul ai pus nr, si cand vine produsul 15-42days

| MarinicăEu a răspuns:

Pe aplicatie, si se poate sa-ti ajunga coletul maxim 3 săptămâni, asa am patit eu

| ionel6231 a răspuns:

Îți vin mesaje pe mail dar și pe aplicație. Cînd ajunge coletul îți vine mesaj pe telefon precum că ți-a ajuns comanda.

| danini20 a răspuns:

Ajunge comanda și vei fi sunata de la poștă precum ai primit ceva in jur de o luna durează până ajunge bafta?