| alexalovedd6029 a întrebat:

am comandat ceva de pe aliexpress acum o ora, ar trebui sa primesc un mesaj ceva? ca nu am primit nimic

Răspuns Câştigător
| SoundTapes a răspuns:

Din cate stiu eu nu. Am comandat si eu si nu am primit nimic. Ai toate informatiile despre livrare chiar acolo. Si o sa iti spuna cand pleaca si unde se afla (ai un cod de livrare si un site pe care poti verifica). Oricum iti spun din experienta proprie, cu siguranta le vei primi. Fie mai tarziu decat te asteptai dar le vei primi.

Sper ca te-am ajutat! happy:* Pupici!