| noone3239 a întrebat:

DAU FUNDA! Buna. Stie cineva daca site`ul http://www.wholesale-dress.net este de incredere? Pentru ca au foarte multe produse extrem de ieftine, mult prea ieftine. Bineinteles ca am vazut produse care mi-ar place sa le am, dar nu prea cred ca e pe bune.

4 răspunsuri:
| Chris88 a răspuns:

Sunt DOAR fake uri de proasta calitate facute in China

| noone3239 explică:

Am inteles

| murgumaria85 a răspuns:

E de incredere, in sensul ca iti trimit marfa comandata, dar multe produse nu sunt la fel ca in poza sunt fake-uri facute de chinezi dupa haine ale unor designeri coreeni, si nu toate sunt reusite, sa fii foarte atent/atenta la dimensiuni, material, pentru ca poti avea surpriza sa iti comanzi rochii si sa iti vina bluze, etc.
De asemenea sa iei in calcul ca desi produsele sunt ieftine transportul este scump iar cand ajung in tara va trebuie sa platesti tva, accize, etc.

| marinaartm a răspuns:

Da.e de incredere cu siguranta!