| elutzza_5346 a întrebat:

De cate ori pe saptamana faceti voi shopping?

Răspuns Câştigător
| beba a răspuns:

De cate ori vad ceva care imi place in mod deosebithappyNu mai cumpar lucruri de care nu am nevoie asa cum obisnuiam sa fac.Trebuie sa fim mai cumpatati acumhappy

16 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

De cate ori ne tin buzunarele.eu as face zi de zi, as face sport national din astalaughing

| andreutz a răspuns:

Shopping? dar oare chiar iti era asa greu sa scrii cumparaturi? vad aici multi ii taxeaza pe cei care scriu in limbaj "messengerian"...pentru mine, asta e totuna... oameni buni, avem si noi o limba oficiala in Romanica...si e romana, nu engleza! de asta e romanul prost...copie tot ce prinde...in ultimii ani, s-a facut o infuzie masiva de cuvinte de genul asta, cu toate ca au corespondent in limba romana... dar de, trebuie sa fiti si voi "cool", nu? altfel nu mai e la moda... una e sa folosesti neologisme care asa au fost ele imprumutate si nu au alte forme (cum ar fi si "pane" daca tot s-a vorbit ieri de el pe aici) si alta e sa te prostesti si sa vorbesti in tara ta folosind cuvinte dintr-o alta limba doar pentru ca asa face "satra"...chiar nu aveti nici un pic de mandrie in voi? precizez ca asta e un raspuns general, fara nici o adresare personala...asa ca poate asta nu se va mai sterge...

| elena a răspuns:

De cate ori pe saptamana, ai bani pentru shopping?

eileen
| eileen a răspuns:

Eu fac Shopping (imi place mult cuvantul asta) de cate ori am bani, de cate ori imi mai trebuie ceva (si imi trebuie zilnic), de cate ori sunt intr-o pasa proasta si vreau sa imi fac surprize singura. Shopping placut la toti!

| borsec a răspuns:

O data sau de doua ori pe saptamana.

| Orannginna a răspuns:

Nu cumpar de "atatea" ori pe saptamana. Cand vad ceva ce'mi place, achiziotionez. tongue

| zu a răspuns:

Daca ar fi dupa mine, in fiecare zi, dar cum nu dispun de atatia bani.mai rar, adica cand e necesar.

| Ben. a răspuns:

Pai, in fiekr zi.chiar si de 2 ori pe zi. da. d dimineata la londra si la praanz la ny

| alexam a răspuns:

De cate ori pe saptamana am bani de shopping, adica mai rarut ca-i mai dragut! ( in ultimul timp )

| joy a răspuns:

De cate ori are prietenul banilaughingLa munca nu la-ntins mana! As face shopping si-n somn!

| Sory a răspuns:

Eu fac shopping cam de 3, 4 ori pe saptamana.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ori de câte ori este nevoie, nu am o regulă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cate ori am ocazia(banii si timpul necesar) laughing
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cate ori am nevoie de cevahappy

| Sunshine_2005 a răspuns:

Eu ma duc la shopping in weekend pentru ca atunci am mai mult timp pe care sa il petrec k orele in magazinelaughing

| yulya_1368 a răspuns:

Depinde cum ma simt si mai conteaza si...